Poszukiwanie wody w Nowym Sączu


 Szukanie nowych ujęć wody może nie być zadaniem najprostszym, szczególnie jeśli wziąć pod uwagę dużą przestrzeń oraz ograniczenia czasowe. Naturalnym jest także, że osoba, która nigdy nie miała do czynienia z tego typu działaniami nie będzie w stanie ich odpowiednio zaplanować. Czasy, w których odwierty były jedyną metodą poszukiwania wody, już dawno odeszły w zapomnienie. Obecnie końcowy odwiert może być jedynie metodą sprawdzenia, czy poszukiwanie wody w Nowym Sączu przebiegło tak, jak początkowo zakładano. Nie ma więc potrzeby przeprowadzania odwiertów niepopartych wcześniejszym rozpoznaniem.

Skuteczne poszukiwanie wody - Nowy Sącz

Obecnie wykorzystujemy wiele nowoczesnych technik pozwalających na nieinwazyjne poszukiwanie wody. Nowy Sącz jest miastem, w którym nie jest konieczne bezpośrednie ingerowanie w strukturę gleby już na początku prac. Wystarczy przeprowadzić nowoczesne badanie, aby mieć pewność, w którym miejscu można się spodziewać dodatkowych zasobów wody. W swojej pracy korzystamy jedynie z najnowocześniejszych technologii, dzięki którym szukanie nowych źródeł wody staje się jeszcze łatwiejsze. 

W trakcie przeprowadzania badań geofizycznych używamy sprawdzonych narzędzi, które są nie tylko skuteczne, ale i szybkie. Dzięki naszemu ogromnemu doświadczeniu w branży doskonale wiemy, jak ważne jest kompleksowe podejście do klienta. W trakcie każdej realizacji powierzonego nam zlecenia dbamy o to, aby zostało ono wykonane jak najbardziej sprawnie. Efektem poszukiwania w Nowym Sączu powinno być odkrycie zupełnie nowego złoża wody - to cel, który przyświeca nam w trakcie każdego zlecenia.

Poszukiwanie wody Nowy Sącz - schemat realizacji

W pracy z klientami najważniejsze jest wypracowanie pewnego konsensusu - oczywiście ważne jest wykonanie określonego działania jak najsumienniej, jednak nie należy zapominać przede wszystkim o wygodzie zleceniodawcy. Realizując prace dotyczące poszukiwania wody w Nowym Sączu zlecone przez spółki wodociągowe oraz komunalne, zakłady przemysłowe czy też gospodarstwa rolne, zawsze dbamy o jak najefektywniejsze rozłożenie wszystkich naszych działań w przestrzeni czasowej. Takie podejście sprawia, że nasze realizacje przebiegają wyjątkowo sprawnie. 


Czego można spodziewać się po procesie poszukiwania wody? Nowy Sącz jest miastem, w którym również realizujemy tego typu zlecenia. Ustalamy korzystny dla klienta termin wykonania. Przed wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi studiujemy mapy geologiczne oraz hydrologiczne, tak aby móc stworzyć odpowiednio dopasowany plan pracy. Kolejnym krokiem jest wykonanie pomiarów geofizycznych, a także wstępnych prac geodezyjnych.

 

Adres:

Senatorska 53h/2
35-317 Rzeszów

Sprawdź również: