Poszukiwanie wody w Krakowie


 

W dzisiejszych czasach większość domów i mieszkań jest podłączonych do sieci wodociągowej, skąd otrzymują wodę do codziennego użytku. Istnieją jednak miejsca, w których nadal dostęp do takiej sieci jest utrudniony. Są to najczęściej ogródki działkowe, ale czasami również obszary, w których znajdują się domy jednorodzinne. Mieszkańcy i właściciele takich działek oraz posesji muszą więc poszukać wody z innego źródła. Dobrym pomysłem jest budowa studni, aczkolwiek  wcześniej należy znaleźć idealne miejsce pod taką konstrukcję.

Profesjonalne usługi w zakresie szukania wody w Krakowie

Oferta naszej firmy z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Oferujemy bowiem profesjonalne i skuteczne szukanie wody w Krakowie. Dzięki nam uzyskasz niezależność od sieci wodociągowej. Odnalezienie wód głębinowych i wykopanie studni pozwala również na wypracowanie bardzo dużych oszczędności, ponieważ koszt takiej wody jest znacznie niższy w porównaniu z ceną oferowaną przez firmy wodociągowe.

Nic więc dziwnego, że z naszej oferty korzystają również klienci posiadający dostęp do wody z sieci miejskiej, którym jednak zależy na wypracowaniu sporych oszczędności. Nasza pomoc przydaje się również na polach i na terenie gospodarstw rolnych, gdzie zużycie wody jest wysokie, więc uzyskane oszczędności są również niezwykle spore.

Nowoczesna metoda szukania wody w Krakowie

Nasza firma zatrudnia doświadczonych inżynierów, którzy doskonale wiedzą, w jaki sposób poszukiwać wody i znaleźć idealne pod względem ekonomicznym miejsce pod budowę studni. Stosujemy metodę tomografii elektrooporowej (ERT), która jest najskuteczniejszą metodą poszukiwania przepuszczalnych, zawodnionych warstw piaszczysto-żwirowych.

Oferowane przez nas poszukiwanie wody w Krakowie metodą ERT polega na rozwijaniu kabli o długości 200-400 metrów, podłączeniu elektrod co 5 metrów i wytworzeniu sztucznego pola elektrycznego. Metoda ta umożliwia przeprowadzenie pomiaru do 75 metrów głębokości. Wodonośne warstwy przepuszczalne wykazują wyższy opór elektryczny w porównaniu do warstw nieprzepuszczalnych. Jesteśmy więc w stanie określić idealne miejsce pod budowę studni, ustalić głębokość wiercenia oraz miejsce montażu filtra szczelinowego.

Wysoka jakość usług dla każdego klienta

Posiadamy nowoczesny sprzęt, dużą wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy więc skuteczne poszukiwanie wody w Krakowie. Jeśli zależy Ci na najwyższej jakości usług, to pracownicy naszej firmy z pewnością spełnią wszystkie Twoje wymagania.

Adres:

Senatorska 53h/2
35-317 Rzeszów

Sprawdź również: